ANASAYFA

UYGUN MOBİLYA TASARIM

YAŞAM ALANLARI ...

Yaklaşık 31 yıl gibi bir deneyime sahip olan Uygun Mobilya olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

TASARIM & UYGULAMA

Ürettiğimiz tasarladığımız modellerimize daha bakmadınız mı ?. Uygun Mobilya üretim esnasına geçmeden yerinize göre belirlediğiniz modeli tasarlayarak bitmiş görselini gösterir..

Yaşam alanlarınızda yenilik, çağdaş bir tasarım ve konfor amacı ile bu hizmetimizin profesyonelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Örneğin salonunuzda her zaman hayal ettiğiniz modern ve huzurlu ortamı sağlamak için yepyeni bir dekorasyonu bizimle sağlayabilirsiniz. Mobilya, aydınlatma ve tadilat gibi her ayrıntısı ile birlikte bu iç mimari çalışmalarında ileri görüşlü bir ekip ile hizmet veriyoruz.
31 yıla yakın mazimizde ilk 20 yılımızı başarılar ile tamamladıktan sonra 2000’li yıllarda Uygun Mobilya markasını kurduk. Bu sayede elde edilen markalaşma ile bir mağaza zinciri olma sürecini başlattık ve bugün 2 mağaza ile yolumuza devam ediyoruz.