HAKKIMIZDA

 

1991 yılında İstanbul’un 4.Levent İlçesi Sanayi Mahallesi’nde açılan mobilya üretim ile serüvenine başladı. İlerleyen yıllar ve büyük bir başarı öyküsü ile bugün Türkiye’nin en önemli mağaza zincirlerinden biri olmayı başardı.

Bir aile şirketi olarak Uygun Mobilya adı altında başlayan bu öyküde, Baba ile kurulan azimle bugünlere kadar ilerledi. İki oğluyla yoluna devam ederek, nihai noktada Uygun Mobilya Tasarım 31 yıla yakın mazimizde ilk 20 yılımızı başarılar ile tamamladıktan sonra 2000’li yıllarda Uygun Mobilya markasını kurduk. Bu sayede elde edilen markalaşma ile bir mağaza zinciri olma sürecini başlattık ve bugün 2 mağaza ile yolumuza devam ediyoruz.

Sektörde gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, her zaman ön planda tuttuğumuz kalite, güven esaslı çalışmalarımız ve mutlak olarak öncelik verdiğimiz müşteri memnuniyeti sayesinde bu kadar geniş bir noktaya ulaşarak, öncü firmalar arasında yer almayı başardık. Sektörün en deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik.

Türkiye’nin 81 vilayetinde ve Avrupa’nın birçok ülkesinde müşterilerimize sunduğumuz değişen ve yenilenen mağazacılık anlayışı ile sağladığımız mutlu müşteri halkasını her gün giderek genişletiyoruz. Çünkü firmamız için mutlu müşteri, mutlu mağazanın temelini oluşturmaktadır. Uygun Mobilya olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz. Bu misyon kapsamında her zaman teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Türkiye’nin Lider Mobilya Ve Ev Dekorasyon Sitesi Yaklaşık 31 yıl gibi bir deneyime sahip olan Uygun mobilya, bugün 2 mağazası ile mobilya ve ev dekorasyon konusunda hizmet veren lider markalardan birini oluşturuyor.Kurulduğumuz günden bu yana her zaman yüksek kalite ve sorunsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Sadece mağazalarımızın bulunduğu kentlerde değil tüm Türkiye’de aynı hizmet kalitesini oluşturmak için online mağaza kurulumu gerçekleştirdik. web sayfası üzerinden online alışveriş gerçekleştirebiliyorsunuz. Uygun Mobilya olarak kurulduğumuz günden itibaren her zaman müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak en iyi ve en güçlü sunmayı hedefliyoruz.

Bu mantık ile hareket ederken sayfamız üzerinde sizler için , yemek odası takımları, yatak odası takımları,özel düğün paketleri,genç odaları özel projeler ve outlet mobilya ürünleri gibi birçok ürün seçeneği sağlıyoruz. Sadece mobilya alanında değil ev dekorasyonu için ihtiyaç duyacağınız aksesuarlar konusunda da tablolar, sehpa takımları, aynalar, aydınlatma ürünleri, fiskos sehpalar, dresuarlar ve kitaplık gibi birçok farklı ürün türünü de online alışveriş ile size ulaştırıyoruz. Kalite Ve Orijinallik Garantisi En İyi Müşteri Deneyimi Uygun mobilya olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri her fırsatta belirtirken, müşteri deneyimini de en üst noktaya ulaştırmak için günümüzün tüm teknolojik imkanlarından ve iletişim imkanlarından faydalanıyoruz.

Bu kapsamda sosyal medya ortamlarında yer alan Facebook, WhatsApp, Instagram ve Youtube hesaplarımız sayesinde müşterilerimiz 365 gün ve 24 saat boyunca rahatlıkla bize ulaşabiliyor. Bu sayede ister dileklerinizi ister önerilerinizi bize sunarak, daha iyiye ulaşmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Türkiye’nin Tasarım Mobilya Üreticisi Türkiye’de bugüne kadar hizmetinize sunduğumuz 2 Uygun mobilya mağazası ile birlikte aynı zamanda güvenli bir alışveriş gerçekleştirebilmeniz için web sitemiz üzerinde tüm ürünlerimizi size ulaştırabiliyoruz. Alışverişlerinizde her zaman ürünleri yerinde görmek ve birebir olarak deneyimlemek istiyorsanız, farklı kentlerde mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Size hizmet verirken çay ve kahve eşliğinde güzel bir sohbetle alışveriş keyfini yaşayabilir ve mağazalarımızda istediğiniz ürünleri yerinde seçme avantajını yaşayabilirsiniz.

Eviniz için doğru bir dekorasyon ve mobilya seçimi gerçekleştirebilmek adına blog içerikleri sağlayan sitemiz www.uygunmobilyatasarim.com/mağaza sayfamız üzerinde çok geniş kapsamlı bilgiler bulabilirsiniz. Yatak odası, oturma odası veya salon alanlarında sağlanacak dekorasyon ile ilgili özgür fikirleri bu sayfa sayesinde bulabilirsiniz. Sadece Türkiye üzerinde değil tüm dünya ülkelerinde gerçekleştirilen alışverişler için yüksek kaliteli ürünlerimizi hızlı bir şekilde teslim edebiliyoruz.

Türkiye içerisinde belirli bölgelerden gerçekleştirilen alışverişler sonrasında ücretsiz bir şekilde teslimat ve montaj hizmetleri de verebiliyoruz. Firmamız üzerinden temin edilen her ürün 2 yıl garanti sağlarken, bütçe konusunda destek talep eden her müşterimiz için alışveriş kredisi imkanı sunabiliyoruz.

Bu sayede aradığınız ve hayal ettiğiniz ürünleri ekonomik problemler ile boğuşmadan temin edebiliyorsunuz. Firmamız sadece mobilya ve dekorasyon ürünleri satışı değil iç mimarlık hizmeti de sunabilmektedir. Yaşam alanlarınızda yenilik, çağdaş bir tasarım ve konfor amacı ile bu hizmetimizin profesyonelliğinden faydalanabiliyorsunuz.

Örneğin salonunuzda her zaman hayal ettiğiniz modern ve huzurlu ortamı sağlamak için yepyeni bir dekorasyonu bizimle sağlayabilirsiniz. Mobilya, aydınlatma ve tadilat gibi her ayrıntısı ile birlikte bu iç mimari çalışmalarında ileri görüşlü bir ekip ile hizmet veriyoruz.