HAKKIMIZDA

1991 yılında Mobilya sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni mobilya teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek mobilya sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan UYGUN Mobilya, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Mobilya dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Uygun mobilya’nın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Uygun ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Rahatlık ve kaliteden ödün vermeden mobilya sektöründe hak ettiği yeri almak yatak odası takımlarından, yemek odası takımlarına, genç odası takımlarından, mutfak mobilyasına ve bunların yanı sıra insanlarımıza hizmet etmek ve ülkemizin istihdamını geliştirmek için her fikire açıktır.

Saygılarımızla,

Sabahattin UYGUN
İÇ MEKAN TASARIM
Yönetim Kurulu Başkanı

                                           UYGUN MOBİLYA