07
Mar

Uygun mobilya tasarım

UYGUN MOBİLYA LAKE GİYİNME ODASI

Lake giyinme odası tasarımıyla modeli ön plana çıkartan içinde kullanılmış led aydınlık ile müşterilerimize rahat kullanım ortamı sunarak kaltesinden asla vazgeçmeyerek uygulanmış olan ürünümüz mağazamızda mevcuttur.

Uygun mobilya tasarım 1991 yılında İstanbul’un 4.Levent İlçesi Sanayi Mahallesi’nde açılan mobilya üretim ile serüvenine başladı. İlerleyen yıllar ve büyük bir başarı öyküsü ile bugün Türkiye’nin en önemli mağaza zincirlerinden biri olmayı başardı.

Bir aile şirketi olarak Uygun Mobilya adı altında başlayan bu öyküde, Baba ile kurulan azimle bugünlere kadar ilerledi. Tek oğluyla yoluna devam ederek, nihai noktada Uygun Mobilya Tasarım olarak günümüze kadar ulaşmıştır.

31 yıla yakın mazimizde ilk 20 yılımızı başarılar ile tamamladıktan sonra 2000’li yıllarda Uygun Mobilya markasını kurduk.

Sektörün en deneyimli ve öncü firmalarından biri olarak, tüm ürünlerimizde kalite, modern anlayış, fonksiyonel kullanım ve modayı bir araya getirerek müşterilerimize sunmayı bir ilke olarak benimsedik.

Uygun Mobilya olarak her zaman yenilikçi bir düşünce ile sektöre yön vererek müşterilerimizin istek ve hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Bu misyon kapsamında her zaman teknolojiden, bilimden, sanattan, moda akımlarından ve modern tasarımlardan faydalanarak üretimlerimizi ve hizmetlerimizi sürdürüyoruz.